ببینید دوستان و هم گردانی ها هم وطنی ها هم زبانی ها هم محلی ها و هم هم

دشمن الان وایستاده و قاه قاه داره بهمون می خنده.به جای پاچه این و اون رو گرفتن به جای جو سازی و ببینید باید در این شرایط بین المللی و شرایط سخت اقتصادی (دقت کنید می گویم سخت نه بد و یا افتضاح چون قابل ترمیم و اصلاح است) ما رو به جون هم انداختن یکی میاد فلان شعار رو و یکی میره تلفنی  و دیگری داره حرف دیگه ای میزنه. جالب اینجاست که همه بر خوردن و حتی تلویزیون و رسانه های اصلی .یک دفعه قضیه سراوان بچه های گلی که از سر اخلاص دارن توی مرزهامون با گرفتن جونشون تو دستهاشون از این آب و خاک دفاع می کنن و خیلی های دیگه هم هستنکه کارهای خوب و شایسته ای از این دست می کنن و دیده نمیشه تا وقتی که میمیرن و باز مرده پرستی ما گل می کنه.

بگذریم در این شرایط دولت که تازه داره یارگیری و یار کشی می کنه یکی میاد میگه چند اتوبوس و مینی بوس و ون . رفت و اومد خوب دوست من این چه دردی رو دوا می کنه

ببینید اینها دشمنان قسم خورده ما هستن . 

آقایی هم میاد از سر دلسوزی و طایفه عظیمی اون آقا رو حمایت و برجسته می کنن و همش از معماری و شیطان و موسیقی و . خوب به قول آیت الله حق شناس (خدا بیامرز که جاش خیلی خالیه دلم براشون تنگ شده) داداش جون خدا پرستی و خداوند عزیز رو بریم بیشتر بشناسیم که او قدرت کل و مطلق است او خالق است او همه کاره است و در صورتی برای من و شما هم خواهد بود که دستورات او را مو به مو انجام دهیم این فراموش نشود.

دلم پره ادامه خواهم داد.

پاسخ قاطع شهید رجایی به رییس جمهور فرانسه

آجرک الله یا صاحب الزمان

این یک حرف غلط و جنگ روانیست

هم ,رو ,های ,ها ,کنه ,شرایط ,می کنه ,می کنن ,کنن و ,ها هم ,بچه های

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رادیو زیست فعالیت های درون مدرسه ای دریافت منبع جدیدتربن ها و بهترین ها نقشه راه بلوغ (Maturity road mapping) دکتر مسعود داوودیان متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های دندانی و فک کلینیک تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی نشاط صد دل یک دله کن(روانشناسی، جامعه شناسی، اخلاق و عرفان) خاطرات من هنر کشاورزی